Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Sidebar Right

HomeSidebar Right

Pllakat X-Light (240cmx120cm) Karakteristikat teknike të këtij materiali e bëjnë atë zgjedhjen kryesore për të krijuar dizajne plotësisht të integruara. Ky material mund të përdoret në krijimin fasadave të ventiluara me bukuri estetike të shkëlqyeshme, veshje dekorative të brendshme dhe dyer të lëvizshme që kërkojnë forcën

Dama Zaha Hadid është një ndër emrat më të njohur në botën e arkitekturës. Ajo ndryshe njihet si “Mbretëresha e lakimeve”, një titul i dhënë nga The Guardian. Stili i saj i jep një tjetër dimension akitekturës duke e çliruar atë nga format tipike e

Nëse po mendoni të rregulloni shtëpinë tuaj këto kohë, ndoshta do të doni të dini se çfarë duket në trend tani. Sipas specialistëve të pllakave në treg, ky është një parashikim mbi trendet që do vijnë gjatë vitit 2018! Materialet e përziera Me dizenjot  natyrore dhe industriale

Krahasuar me drurin natyral (parketin), laminati ofron shumë avantazhe si kosto më të ulët, një gamë më të gjerë ngjyrash, rezistencë ndaj lagështisë, rezistencë  ndaj gërvishtjeve, dhe lehtësi në instalim.   Nëse jeni duke rinovuar shtëpinë ose lokalin, duhet fillimisht të përcaktoni ngjyrën. Laminati do të mbulojë një

Ngrohja elektrike nën dysheme siguron ngrohtësi në të gjithë dhomën, duke i dhënë një kuptim krejt të re ngrohjes dhe rehatisë. Popullariteti në rritje i sistemeve të ngrohjes elektrike nën dysheme është për shkak të përfitimeve të tyre të shumta si një burim nxehtësie: I përshtatshëm

[vc_row][vc_column width="1/4"][vc_icon icon_fontawesome="fa fa-arrow-left" color="custom" custom_color="#dfb947" link="url:http%3A%2F%2Fwww.primeragroup.al%2Fprodukti-ideal%2Fmobilje-tualete%2F|||"][vc_column_text] Ktheu Mbrapa [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/4"][/vc_column][vc_column width="2/4"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="2/3"][vc_column_text] MENSOLA IO LAV IO 90 CM PIETRALUCE BIANCA 150 CM VRIMA NE QENDER [/vc_column_text][vc_empty_space height="12px"][vc_single_image image="11913" img_size="full" onclick="img_link_large"][/vc_column][vc_column width="1/3" css=".vc_custom_1507802612763{padding-top: 15px !important;padding-right: 20px !important;padding-bottom: 30px !important;padding-left: 20px !important;background-color: #f5f5f5 !important;border-radius: 2px !important;}"][vc_column_text] Na kontaktoni për rezervim dhe

Bisedo me ne
Bisedo me ne
Pyetje, dyshime, çështje? Ne jemi këtu për t\'ju ndihmuar!
Po lidhet...
Asnjë nga operatorët tanë nuk është disponibël. Provoni më vonë.
Operatorët tanë janë të zënë. Provoni më vonë
:
:
:
Keni ndonjë pyetje? Na shkruani!
:
:
Biseda ka përfunduar
Was this conversation useful? Vote this chat session.
Good Bad