Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Ktheu Mbrapa

Timeless Oak

Karakteristikat

të rehatshme për të ecur

rezistente ndaj presionit

ndezshmëri të ulët

jo e ndjeshme ndaj dritës

rezistente ndaj njollave

buzë formë-V (45°)

sistemi CLIC

mirëmbajtje e lehtë dhe të durueshme

shumë rezistente (nga bishtat e cigareve)

përbërë nga materiale të rinovueshme

rezistente nga përdorimi

përshtatshme për ngrohje nën dysheme

Na kontaktoni për rezervim dhe ejani në ekspozitë

Chatta con noi
Chatta con noi
Domande, dubbi, problemi? Siamo qui per aiutarti!
In connessione...
Al momento nessuno dei nostri operatori è disponibile. Per favore riprova più tardi.
I nostri operatori sono occupati. Per favore riprova più tardi
:
:
:
Hai una domanda? Scrivici!
:
:
Questa sessione di chat è terminata
Questa conversazione è stata utile? Vota questa sessione di chat.
Positivo Negativo